Chilliburner
 
Viete že:
Zakúpite v lekárňach a predajniach zdravej výživy

Poradňa

V tejto rubrike nájdete odpovede na vaše nezodpovedané otázky. Ak máte nejakú, neváhajte a obráťte sa na nás, radi zodpovieme na všetky otázky k danej téme. Otázku môžete poslať prostredníctvom e-mailu alebo rovno v našom formulári: poslať otázku.

Dobry den prajem. Chceme sa informovať či Chilliburner môže užívať pacientka, ktorá mala vredy.Nevieme či išlo o žaludočný alebo duodenálny vred,keďže jej ho kúpila jej kamarátka. ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,keď mala vredy v minulosti a už 3 - 4 roky je bez zdravotných ťažkostí, môže začať brať Chilliburner tabletky. Negatívna diagnóza by však mala byť potvrdená aj gastroenterológom. V prípade, že tam ešte nejaké aj keď minimálne zdravotné zmeny sú, neodporúčam. Mohlo by dôjsť ku krvácaniu, kŕčom. MUDr.Vajová
(lekáreň Šancova - 18-03-2014)
Dobrý deň! Chcela by som sa spýtať, že či môžem užívať CHILLIBURNER, keď som mala zvýšenú aktivitu štítnej žľazy ale už neberiem žiadne lieky nato ?
Keď už minimálne 6 mesiacov neberiete žiadne lieky na štítnu žľazu a hladiny štítnožľazových hormónov sú v norme (T3, T4, TSH), môžete začať brať Chilliburner tabletky podľa doporučenia – 1 tabletka ráno nalačno a zapiť tekutinou. Chcem Vás ale upozorniť, že aj keď neberiete žiadne lieky a laboratórne výsledky sú v norme, môže sa stať, že na začiatku brania Chilliburneru budete pociťovať menší tlak na krku v oblasti štítnej žľazy. Dochádza totiž k lepšiemu prekrveniu štítnej žľazy, ktorá sa pod týmto vplyvom môže prechodne mierne zväčšiť.
(Evička - 17-01-2014)
Môžem užívať Chilliburner pri vys. tlaku, cukrovke, cholesterole? Mám tiež kardiostimulátor. Som dôchodkyňa. Už som vyskúšala všetko možné a nič. Beriem tieto lieky: Lorista, lipirex, Diaprel, metformín a agen.
Dobrý deň! Chillliburner môžete začať brať tak ako je doporučené - 1 tabletka ráno na lačno. Jediné s čím by ste mali počítať je, že hladina krvného cukru na začiatku môže trochu kolísať. Je to prechodná záležitosť. Chilliburner môžete brať aj s klasickými liekmi. Je potrebné dodržať 30 minútový časový rozdiel medzi Chilliburnerom a inými liekmi. Čo sa týka kardiostimulátora - v prípade, že by sa Vám v počiatočných fázach trochu zvýšil pulz, znížte dávkovanie na 1 tabletku obdeň.
(Mária - 10-09-2013))
Dobrý deň, chcela by som začať užívať váš liek, dočítala som sa, že neodporúčate u štítnej žľazy. Je tomu tak aj u zníženej funkcie? Mám totiž problémy s pravidelným vyprázdňovaním v diskusiách som sa dočítala, že by Chilliburner tiež mohol pomôcť. Predtým som brala jód a Euthyrox. Chodím na pravidelné kontroly, ale už viac ako 10 rokov na štítnu žľazu lieky žiadne neberiem. Mohla by som teda prípravok užívať?
Dobrý deň, keď neužívate žiadne lieky, môžete začať užívať Chilliburner. Predsa len by sme Vám odporúčali, nech prvý týždeň beriete len jednu tabletu každý druhý deň. Ak nebudete pociťovať žiadne problémy, začnite s užívaním každý deň jednu tabletku na lačno.
(Šárka - 10-09-2013))
Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, či pri používaní Chilliburner nemôže nastať jojo-efekt a či z nich nemôžem pribrať.
Dobrý deň, jojo efekt nemôže nastať, pretože nedržíte diétu. Jojo efekt vzniká vtedy, keď držíte nejakú diétu, mate znížený prísun kalórii, metabolizmus sa spomalí a nastaví sa na daný prísun energie. Po ukončení diéty organizmus skoro všetko nad toto množstvo ukladá ako tukové zásoby, možno to poznáte, priberiete ešte viac, ako ste schudli...My neodporúčame robiť také zmeny v strave, ktoré nebudete dodržiavať dlhodobo. Mali sme zopár zákazníčiek, ktoré nám referovali, že počas prvých dni-týždňov užívania "pribrali" 1-2 kg, nie sú to však tuky, ktoré by sa ukladali, naopak, organizmus rozpúšťa tukové zásoby a vylučuje ich prostredníctvom lymfatického systému. Ten je teda viac zaťažený, nestíha tieto odpadové látky tak rýchlo vylučovať z tela von, a preto môžete byť akoby trochu opuchnutá, pripadne mať aj na váhe nejaké to kilo navyše. Ale po pár dňoch, týždňoch sa s tým lymfaticky systém vysporiada a začnete chudnúť aj na váhe. Z dlhodobého hľadiska (odporúčame aspoň tie 2-3 mesiace užívania) teda z Chilliburneru určíte nepriberiete. Tomuto však môžete predísť, a účinok produktu ešte viac podporiť, detoxikáciou organizmu a očistou tráviaceho traktu pred začatím užívania Chilliburneru. Niekto však chudne už počas prvých dní užívania...závisí to aj od toho, akú mate výšku, váhu, ako sa stravujete a či pravidelne športujete.
(Martina - 22-11-2012))
Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či je Chilliburner neškodný, či nemá nejaké zbytočné vedľajšie účinky a kedy sa nesmie užívať. Vopred ďakujem za odpoveď.
Dobrý deň, Chilliburner je 100% prírodný produkt, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky. Ako vedľajšie účinky sa niekedy označujú sprievodné znaky detoxikácie, ktoré môžete pociťovať prvé dni až týždne užívania Chilliburneru; bolesti hlavy, zmeny na úrovni tráviaceho traktu, pokožky atď. To však nie sú vedľajšie účinky, ktoré by negatívne pôsobili na naše telo alebo zdravie, vytvárajú však určitý diskomfort na začiatku užívania. Záleží to aj od toho, kedy ste naposledy detoxikovali Vaše telo a ako často ho detoxikujete. Niektorí užívatelia tieto sprievodné znaky vôbec nepociťujú, ak organizmus nie je zanesený. Z dlhodobého hľadiska nemá Chilliburner negatívne účinky. Chilliburner sa nesmie užívať v tehotenstve, pri dojčení, vo veku do 18 rokov, pri užívaní liekov na riedenie krvi, po operácii tráviaceho traktu, pri vredoch a hemoroidoch. Pri vysokom krvnom tlaku a problémoch so štítnou žľazou treba začať s užívaním len jednej tablety každý druhy deň, pretože by mohlo dôjsť k zvýšeniu krvného tlaku a miernemu rozkolísaniu hladinu hormónov. Medzi užívaním Chilliburneru a akýchkoľvek tabliet (aj antikoncepcie) je potrebné urobiť aspoň 30-minútovú prestávku.
(Lucka - 02-11-2012))
Môžem užívať tieto tablety Chilliburner keď kojím? Gél používam, nevadí to?
Dobrý deň, gél na celulitídu, Chillishape, môžete používať počas kojenia, avšak maximálne 1x denne. Avšak tablety Chilliburner nie sú vhodné na užívanie počas kojenia. MUDr. Vajová.
(Valeria - 11-09-2012))
Dobrý deň, čo Chilliburner a alkohol? Môžem ho pri užívaní piť?
Dobrý deň! Môžete pri užívaní Chilliburner tabletiek piť aj alkohol ale: Nie veľké množstvo, nie denne, nie hneď po požití Chilliburner tabletky. Pozdravujem a prajem krásny deň. MUDr. Vajová.
(Peter - 11-09-2012))
Dobrý deň, môžem užívať Chilliburner keď užívam betablokátory (liečba hypertenzie 1 stupňa)?
Dobrý deň! Môžete, ale začnite s nižšími dávkami Chilliburner tabletiek, t.z. začať brať 1 tabletku Chilliburner len každý 2.deň. Časový rozdiel medzi betablokátorom a medzi Chilliburnerom nech je minimálne 1 hodina. Keď po týždňovom užívaní Chilliburner tabletiek nebudete pociťovať žiadne nepríjemnosti (zvýšený tep, kolísanie krvného tlaku, mierne tlaky v oblasti srdca), môžete začať užívať Chilliburner každý deň 1 tabletku.
(Pavol - 15-08-2012))
Dobrý deň, kúpila som si produkt Chilliburner, a keď som si čítala príbalový letáčik, tak tam bolo, že ak sa liečim na zlú zrážanlivosť krvi, nemôžem ho užívať. Ja mám vysokú zrážanlivosť krvi, ale neliečim sa na to. Môžem užívať váš produkt alebo nie?
Dobrý deň! Keď máte vysokú zrážanlivosť krvi a neberiete žiadne lieky, môžete začať užívať Chilliburner tabletky. Chilliburner sa nemôže užívať alebo sa môže užívať len v nízkych dávkach vtedy, keď je niekto nastavený napr. na Warfarín, Orfarín a pod. Chilliburner riedi krv a urýchľuje cirkuláciu krvi. Pozdravujem a prajem krásny deň.
(Veronika - 12-06-2012))
Dobrý deň, objednala som si u Vás chilliburner a mám problémy s hemoroidmi tak teraz neviem či môžem prípravok užívať.
Dobrý deň. Pri diagnóze zlatá žila-hemoroidy sa môže objaviť menšie štípanie, svrbenie, mierna pálčivosť v oblasti konečníka. Keď je zlatá žila väčších rozmerov, je po akútnom zápale, môže dôjsť aj k menším povrchovým prasklinám, čo sa môže prejaviť aj nejakými menšími stopami krvi. Žiadne závažnejšie problémy sa ale neobjavia.
(Denisa - 08-06-2012))
Chcem sa spýtať, môžem Chilliburner zapíjať zeleným čajom alebo len čistou vodou ďakujem.
Dobrý deň! Chilliburner tabletky môžete zapíjať akoukoľvek tekutinou okrem sladkého mlieka. Najvhodnejšia je však čistá voda alebo nejaký bylinkový čaj (mätový,šalviový) bez sladenia. Pozdravujem a prajem krásny deň. MUDr.Vajová
(Sara - 06-06-2012))
Dobrý večer, mám 25 rokov a chcela by som schudnúť, plánujeme dieťa nemá to vplyv na otehotnenie, že sa nedá po ňom už otehotnieť?
Dobrý deň! Kľudne môžete začať brať Chilliburner tabletky. Otehotnenie to neovplyvní. Ako náhle však zistíte, že ste tehotná – prestať brať Chilliburner tabletky. Pozdravujem a prajem krásny deň. MUDr.Vajová
(Lenka - 10-05-2012))
Dobrý deň, som po operácii žlčníka už rok, môžem užívať Chiliburner? Ďakujem a pekný deň.
Dobrý deň. Rok po operácií žlčníka kľudne môžete začať brať Chilliburner v dávkovaní 1 tabletka denne, ráno pred raňajkami. Pozdravujem a prajem krásny deň. MUDr.Vajová
(Alena - 02-05-2012))
Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať. Ak mám epilepsiu a užívam lieky 2x denne Plexxo 150mg, Zonegran 100mg a Vimpat 100mg môžem popri nich užívať aj tieto tabletky Chilliburner?
Dobrý deň! Prvá moja otázka je – mávate aj epileptické záchvaty? ako často? Ak záchvaty máte – neodporúčam brať Chilliburner. Ak pri antiepileptickej liečbe, ktorú uvádzate nemáte epileptické záchvaty len napr. bolesti hlavy, závrate, občas pocity na odpadnutie, môžete začať brať Chilliburner tabletky, no prvý týždeň až dva užívajte len obdeň a až potom nabehnite na klasické dávkovanie 1 tabletka denne. Samozrejme dávajte pozor na to, aby časový rozdiel medzi antiepileptikami a medzi Chilliburnem bol minimálne 1 hodina. Pozdravujem a prajem krásny deň. MUDr.Vajová
(Jana - 02-05-2012))
Ako dlho sa môže užívať Chiliburner? Je potrebné po nejakej dobe prerušiť užívanie?
Dobrý deň, Chiliburner môžete užívať dlhodobo. Ak ho budete užívať dlhšie ako 3 mesiace, po každých 3 týždňoch užívania si urobte 1 týždeň prestávku.
(Petra - 05-04-2012))
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na dávkovanie Chilliburneru a či sa zapíja.
Dobrý deň, Chilliburner sa užíva jedna tableta denne na lačný žalúdok, 20-30 minút pred raňajkami (prípadne pred obedom). Zapiť dostatočným množstvom vody a rovnako aj počas dňa dodržiavať pitný režim aspoň 2 litre vody denne, pretože Chilliburner je zároveň aj detoxikačným prípravkom. Ak by ste chceli zvýšiť dávkovanie, nie je to síce nutné, ale je možné zvýšiť ho na 2 tablety denne, odporúčame však zvyšovať dávkovanie najskôr až po 2 týždňoch užívania Chilliburneru. V tom prípade pridajte jednu tabletu pred obedom, alebo pred športom, nie však večer.
(Hanka - 05-03-2012))
Chcela by som sa spýtať čí Chilliburner môžu užívať aj 13-ročné deti?
Dobrý deň, užívanie Chilliburneru u detí neodporúčame, pretože práve v tomto veku (12-16 rokov) je organizmus silne hormonálne rozladený a jeho užívanie by mohlo priniesť zdravotné problémy. Detskú obezitu je nutné riešiť inou cestou.
(Marta - 30-03-2012))
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať čí môžem Chilliburner užívať keď beriem antidepresíva ďakujem.
Chilliburner môžete užívať aj pri antidepresívach. Chilliburner si dajte ráno nalačno a antidepresíva až po takej polhodinke.
(Scarlet - 29-03-2012))
Dobrý deň, rozhodla som sa že si kúpim Váš výrobok. Chcem sa spýtať, ako dlho to budem musieť užívať, aby som sa dočkala viditeľného výsledku? A prosím Vás na akých častiach tela to najviac funguje?
Dobrý deň, je to veľmi individuálne, máme zákazníkov, ktorí prvé výsledky (2-3 kg úbytok) videli už po prvom týždni užívania, iní však zasa schudli za mesiac "len" 1,5 kg. Niekto napr. neschudol nič z váhy, ale videl výsledky na oblečení, že mu už nebolo také tesné a tiež ubudli centimetre v páse a v bokoch. Takže je to individuálne. Produkt odporúčame užívať cca 3 mesiace pre viditeľné výsledky. Pred užívaním produktu odporúčame premerať sa v páse, bokoch, stehnách a po mesiaci skontrolovať výsledky, pretože výsledky niekedy naozaj môžu byť viditeľné na centimetroch, ale ešte nie na kilogramoch. 
(Julia - 09-03-2012))
Som po operácii štítnej žľazy užívam EUthyrox 100, chcem sa spýtať čo mi môže spôsobiť užívanie prípravku Chilliburner, dočítala som sa, že by sa nemal brať pri ochorení štítnej žľazy ďakujem.
Dobrý deň. Pri ochoreniach štítnej žľazy (znížená alebo zvýšená hormonálna činnosť) neodporúčam brať Chilliburner, nakoľko môže ešte viac narušiť hormonálny metabolizmus.
(Zita - 16-03-2012)
Dobrý deň. Užívam Chilliburner asi týždeň a žiadne výsledky nevidím.. Naopak som pribrala na váhe. Je to normálne?
Dobrý deň. To, že sa na začiatku užívania Chilliburneru cítite byť pribratá, alebo dokonca aj na váhe sa ukazuje viac kíl, je úplne v norme. Začínajú sa totiž najprv spaľovať, odbúravať a odplavovať z organizmu tuky, ktoré sú uložené v orgánoch. Dochádza k prechodnému zvýšeniu tlaku v lymfatických cievach čo sa prejaví „opuchom" tela, čiže pocitom pribratia na váhe, resp. aj zvýšením váhy. Moje skúsenosti, ako aj skúsenosti mojich klientiek sú: po 2-3 dávkach dochádza postupne k ubúdaniu hlavne centimetrov. Za jeden mesiac cca 1,5 – 2 centimetre. Vypadá to ako keby sa nič nedialo, ale nie je to pravda. Pomaličky, ale bez akéhokoľvek jojo efektu sa docieli to čo chceme; vyzerať lepšie, mať lepšiu postavu. Pri užívaní Chilliburner tabletiek nečakajte ani po vybratí jednej mesačnej dávky, že budete mať o 5-10 kíl menej. Pri Chilliburner tabletkách platí princíp .... pomaly ale isto....Mudr. Vajová
(Marianna - 08-02-2012))
Môžem užívať Chilliburner, ak sa liečim na vysoký krvný tlak?
Dobrý večer! Pod vplyvom účinných látok z Chilliburneru dochádza k mierne zvýšenému vnútornému prehrievaniu organizmu, k zlepšenému prekrveniu jednotlivých orgánov, k lepšiemu rozširovaniu ciev, žíl ako aj vlásočníc. Týmto rozšírením ciev a žíl je pečeň prechodne viac prekrvená (je to náš orgán s najväčším množstvom krvi) čo sa môže prejaviť na miernom zvýšení krvného tlaku. Tento proces môže, ale nemusí vyvolať u jednotlivcov prechodné zvýšenie ale takisto aj zníženie krvného tlaku, môže dôjsť aj k miernemu zvýšeniu srdcového pulzu. Samozrejme dôležitú úlohu tu hrá aj samotný životný štýl klienta, ktorý začne užívať Chilliburner. Ja každého klienta s ktorým sa dostanem do styku upozorňujem, aby zaradil viac pohybu (pridať aspoň prechádzky), vynechať ťažké jedlá (mastné, ťažko stráviteľné, vyprážané jedlá), ráno nepiť kávu. To isté platí aj pre alkohol. Medzi Chilliburnerom a medzi bežnými liekmi napr. na vysoký krvný tlak urobiť minimálne 1 hodinovú prestávku, t.j. ráno nalačno zobrať Chilliburner, zapiť minimálne 1 dcl. vody, naraňajkovať sa po cca 30 minútach. Lieky na krvný tlak zobrať medzi 8,00 - 9,00 hod. Nie skôr, lebo to nemá žiaden význam, neobjaví sa žiaden účinok. Je to podľa tradičnej čínskej medicíny – orgánových hodín. Kardiológovia väčšinou odporúčajú užívať lieky ráno nalačno, čo nie je správne, pretože medzi 5,00 a 7,00 hod. je najaktívnejšie hrubé črevo, ktoré, keď sa v tomto čase zoberú lieky napr. na vysoký krvný tlak ale aj iné, ich takpovediac zhltne a dôjde k ich vylúčeniu stolicou bez toho, že by sa mohol objaviť akýkoľvek účinok. Ak sa vyššie uvedené kritéria nedodržia dochádza k tzv. stretu záujmu medzi klasickými liekmi a medzi prírodnými účinnými látkami, v mozgu nastane mierny chaos, čo sa rovná tzv. vedľajším účinkom.(Chilliburner)
(Anna - 16-02-2012))
Dobrý deň. Snažím sa už dlho schudnúť ale nič nepomáha.
Dobrý deň, s našim produktom Chilliburner máme najlepšie spätné väzby na chudnutie predovšetkým u ľudí s nadváhou, resp. u BMI 25 a vyššie, naopak, ak niekto pravidelne športuje, má normálnu váhu a zdravo sa stravuje, tam s Chilliburnerom želaného úbytku tých tzv. posledných 2-3 kíl nedosiahne. Napíšte nám Vašu váhu a výšku a spôsob životného štýlu a my Vám napíšeme, či by bol náš produkt vhodný pre Vaše chudnutie. V zásade, čím viac tuku na tele, tým je účinok Chilliburneru na chudnutie lepší a rýchlejší.(Chilliburner)
(Jana - 28-02-2012))
Kúpila som si Chilliburner, a užívam ho len pár dní, ale chcem sa opýtať, keď sa najem cítim niečo ako pálenie záhy. Je to prechodný pocit? Alebo tak má byť. Kedy zbadám prvé úbytky? Ďakujem.
Dobrý deň, áno, môže sa stať, že počas prvých dní užívania môžete pociťovať niečo ako slabé pálenie záhy, ale je to len prechodný pocit, ktorý po pár dňoch odoznie. Čo sa týka prvých úbytkov, je to individuálne, u niekoho ich je vidieť veľmi rýchlo už po prvom týždni užívania Chilliburneru, u niekoho sú viditeľné až po mesiaci - dvoch užívania. Určite Vám však odporúčame premerať sa v bokoch a páse teraz na začiatku užívania, pretože úbytky sa môžu prejaviť najskôr v centimetroch.MUDr. Vajová
(Darina - 07-12-2011))
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, neschudla som nič z váhy, ale cítim, že nohavice sú mi voľnejšie a moje okolie mi tiež hovorí, že vyzerám, že som schudla, ako je to možné?
Dobrý večer! Čo je príčinou, že ste zhodili len centimetre a nie kilogramy? Veľmi jednoduchá odpoveď. Najskôr sa vyplavujú z organizmu povrchovo uložené nánosy (aj tukové), až potom dochádza k vyplavovaniu aj ostatných nánosov, usadenín, ktoré sú uložené hlbšie pod sliznicami, niektoré môžu byť aj takzvane zapuzdrené. S ich odbúravaním má organizmus väčšiu a ťažšiu prácu. Aj moje klientky mi referujú obdobne; šaty, nohavice, sukne sú voľnejšie, ale kilogramy zostali, ba dokonca niektoré mali o 2 až 3 kilá navyše! Je to len prechodný jav. Po centimetroch sa začnú pomaly zhadzovať aj kilá. Ja osobne som mala skúsenosti nasledovné: po prvej dávke Chilliburner tabletiek som sukňu, ktorú som nevedela predtým na seba ani natiahnuť, som síce natiahla, bola mi však taká tesná, že sadnúť som sa neodvážila aby sa sukňa nepraskla. Ale už som ju natiahla na seba. Po tretej dávke sukňu už ľahko na seba dostanem, viem si kľudne aj sadnúť, vôbec ma nikde nič netlačí. Čo sa týka kíl – zhodila som len 3,5 kila. Ale som spokojná. Ľudia okolo mňa však reagujú tak, ako aj Vy ste napísali; čo si so sebou robila? dobre vyzeráš, schudla si. A to je dôležité. Pridá to človeku na sebavedomí. Čo je ešte dôležitejšie, ide o pomalé chudnutie a práve preto nenastane tzv. jojo-efekt. Veľa úspechov! Pozdravujem a prajem krásny deň. MUDr.Vajová(Chilliburner)
(Lucia - 08-11-2011))
Dobrý deň, zakúpila som si výrobok Gél na celulitídu CHILLISHAPE, no po jeho aplikácií na stehná a zadoček cítim mierne pálenie a pokožka mi sčervená. Zhruba po 30 min to prestane. Je to bežná reakcia, keďže ide o chilli?
Dobrý deň, áno, presne tak, ide o hlavný účinok produktu; prekrvenie, prehriatie ošetrovanej oblasti a zlepšenie mikrocilkulácie, čím sa rozkladá tuk tvoriaci celulitídu, preto cítite mierne pálenie a pokožka sčervená. Tento účinok v produkte má nielen chilli, ale aj levanduľa. Takže sa nemusíte ničoho obávať, práve naopak, je to známka, že produkt naozaj začína účinkovať.(Chilliburner)
(Ivana - 26-01-2011))
Chcem sa opýtať na Váš tip užívať tabletku pred cvičením, takže keď ju užijem vtedy tak ráno nalačno už nemôžem? Alebo sa môžu aj 2 tablety denne
Dobrý deň, môžete užiť aj 2 tablety Chilliburneru denne, ale odporúčame začať s užívaním dvoch tabliet denne až od tretieho týždňa užívania.(Chilliburner)
(Vikina - 06-02-2011))
Dobrý deň, chcem sa opýtať ohľadom užívania chilliburneru...cca 2x do týždňa chodím cvičiť/večer/, číže v tie dni mam užiť tabletu pred športom a v ostatne dni ráno pred raňajkami? Či dodržať pravidelnosť v užívaní a tablety užívať len ráno/aj v "cvičiace dni"/?
Dobrý deň, užívajte Chilliburneru každé ráno a v "cvičiace dni" aj jednu tabletu cca pol hodinu až hodinu pred športom. Začnite však takéto užívanie až od druhého -tretieho týždňa užívania Chilliburneru.(Chilliburner)
(Katarína - 07-02-2011))