Chilliburner
 
Viete že:
Zakúpite v lekárňach a predajniach zdravej výživy

Užívanie

Dávkovanie: len 1 tableta denne na lačný žalúdok, najlepšie 30 minút pred raňajkami. 
Ak tabletu neužijete ráno, odporúčame ju užiť cca hodinu pred obedom.

Náš tip: Na zvýšenie účinku je možné po 2 týždňoch užívania zvýšiť dávku o 1 tabletu, najlepšie 30 minút pred obedom alebo športovaním.

Počas užívania Chilliburneru nie je nutné držať diétu. Ak chcete zmeniť svoj jedálniček, odporúčame robiť len také zmeny, ktoré budete dodržiavať dlhodobo. 

Tento prípravok je:
vhodný pre vegetariánov
- bez gluténu
- bez laktózy
- 100% prírodný
- nepáli

Zloženie:
- extrakt z chilli papričiek
- extrakt zo zeleného čaju
- inulín z čakanky

Obsah: 30 tabliet

Pred začiatkom užívania produktu odporúčame premerať a zaznamenať si obvody pásu, bokov a stehien a porovnať s dosiahnutými hodnotami po ukončení kúry. Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku odporúčame užívať produkt 3 mesiace. Produkt sa môže užívať aj dlhodobo, 3 mesiace kontinuálne, po ktorých odporúčame 1 mesiac prestávku.

Kontraindikácie: Neodporúča sa užívať počas tehotenstva, pri dojčení, pri žalúdočnom a dvanástnikovom vrede, hemoroidoch, pri liečbe zameranej na riedenie krvi, pri ochoreniach štítnej zľazy, pri ulceróznej kolitíde, po čerstvých operáciách tráviaceho traktu, pri tuberkulóze a počas práve prebiehajúcej chemoterapie.

Pri užívaní iných liekov (aj antikoncepcie) odporúčame medzi užitím lieku a Chilliburneru urobiť aspoň 30-minútový odstup.

Vedľajšie účinky: Nie sú známe.
Počas prvých dní užívania sa môžu vyskytnúť zmeny na úrovni tráviaceho traktu (zrýchlené vyprázdňovanie, pálenie záhy...), bolesť hlavy, zhoršenie stavu pokožky a iné prejavy, ktoré po pár dňoch odznejú. Neprestávajte s užívaním prípravku, prípadne znížte dávku a zvýšte príjem tekutín. Pred začiatkom užívania odporúčame očistu tráviaceho traktu a detoxikáciu organizmu.

Po ukončení užívania produktu sa nemusíte obávať tzv. JOJO efektu; Jojo efekt vzniká vtedy, keď držíte hladovku, metabolizmus sa spomalí a následne, keď sa začnete normálne stravovať, telo si hneď začne ukladať zásoby, pretože sa obáva ďalšieho zníženého prísunu živín. Spomalený metabolizmus nedokáže potravu spáliť rovnako rýchlo ako predtým, takže sa človek môže dostať ešte na vyššiu váhu ako pred začiatkom diéty. Pri užívaní Chilliburneru však diétu nedržíte, preto sa jojo efektu nemusíte obávať.

Odsúhlasené Úradom verejného zdravotníctva SR.